Sedam medalja za karatiste Kondure

S turnira u Ivancu, sisački su se karatisti vratili bogatiji za zlato, četiri srebra i dvije bronce

Među redovima sveukupno 432 natjecatelja iz 43 kluba i tri države, karatisti Kondure nastupili su na 12. Memorijalnom karate turniru u Ivancu. Za svoj su se klub borili Josip Vuković, Dora Kerkez, Bruno Paša, Klara Balog, Bartol Pavković i Martina Vrbanac, koji su i ovaj puta ostvarili odlične rezultate te osvojili sedam medalja – zlato, četiri srebra i dvije bronce.

Zlato je u kategoriji kate mlađe kadetkinje osvojila Dora Kerkez, dok su se srebrom okitili Josip Vuković u kategoriji kate cicibani open, Bruno Paša u svojoj godišnjoj i starijoj kategoriji mlađi kadeti te Martina Vrbanac u kategoriji juniorke. Bruno je, također u kategoriji kadeti open osvojio brončanu medalju, kao i Klara Balog u kategoriji mlađe kadetkinje open.